فروشگاه اینترنتی کلبه طبیعت عرضه ملزومات طبیعت گردی و شکار مربوط به جناب آقای امیر مهدی کیالاشکی می باشد.


این فروشگاه انلاین از سال 1390  مشغول به کار است و یکی از بزرگترین مراکز فروش لوازم شکار و کمپینگ را در ایران با به کار گیری افراد متخصص و با تجربه  ایجاد کرده است. 


 در سال 1397 با افتتاح فروشگاهی جدید؛ و با هدف تامین نیازهای مشتریان جهت دسترسی به ملزومات اصل طبیعت گردی و شکار , اقدام به واردات مستقیم و بدون واسطه کالاهای مورد نیاز شما طبیعت دوستان عزیز, مرکزی برای دسترسی به جدیدترین محصولات طبیعت گردی , شکار و تیراندازی روز دنیا برای عموم علاقمندان به طبیعت , تیراندازی و هم چنین ارگان های رسمی فراهم نمودیم و  به لطف دسترسی به طیف گسترده ای از ارتباطات و سیستم های حمل و نقل امن و بیمه شده از سراسر دنیا گلچینی از بهترین ها را با مناسب ترین قیمت در بازار داخلی کشور ارائه کردیم.


با آغاز سال 1397 و ایده ای نوگرا ؛ آغاز فعالیت بخش نوینی از عرضه خدمات و ارائه محصولات را به صورت آنلاین و برای تامین نیاز مشتریان عزیز در هر نقطه ای از خاک ایران با عنوان تجاری کلبه طبیعت بنیان نهادیم .


به لطف پروردگار منان و پس از گذشت سالها توانسته ایم با ارائه و توزیع محصولات اصلی در سراسر کشور و در کوتاه ترین زمان , مکانی امن , مطمئن و قابل اعتماد برای خریداران در جای جای وطن عزیزمان ایران باشیم و در هر خریدی رضایت کامل خریدار را جلب نماییم.


امیدواریم در عرصه فروش اینترنتی محصولات پرتوان تر از قبل , جدیدترین ملزومات اصلی و با کیفیت را با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان در سراسر کشور توزیع نماییم .