صنایع دستی


نمایش :

قاشق چوبی Kanu spoon

(0)
45,000تومان

قاشق چوبی کانو kanu spoonطول : 15 سانتی متر جنس : چوب گردوپوشش داده شده ( مقاوم در برابر آب ) قاشق های دستساز kanu یک محصول زیبا و خوش دست مخصوص طبیعت .این طرح از قاشق ها که اولین بار در اسکاندیناوی ..

عدم موجودی در انبار

پتو افغانی پشم شتر

(0)
0تومان

پتو افغانی تهیه شده از پشم شتر جزو صنایع دستی افغانستان دارای رنگ بندی جنس : 100 % پشم شتر پتو یا شال افغانی یه محصول پر طرفدار و کارامد برای طبیعتگردان عزیز کم حجم و سبک اما در عین حال زیبا و کارامد..

کلاه پکول افغانی تهیه شده از پشم شتر

(0)
150,000تومان

کلاه پکول یا همون افغان تهیه شده از پشم شترAfqan hat جنس پشم شتر طبیعی جزو صنایع دستی افغانستان بسیار شیک و زیبا کلاه افغانی یکی از سوغاتی های کشور دوست و همسایه یعنی افغانستان است . که به نام کلاه پ..

عدم موجودی در انبار

کوکسا چوبی اروپایی

(0)
0تومان

کوسا چوبی اروپاییجنس : چوب راش اروپاییساخت ایران بسیار با دوام و با کیفیت کوکسا چوبی تهیه شده توسط چوب راش اروپایی وزن سبک در عین حال محکم خاصیت راش اروپایی است که این محصول رو به یکی از پر فروش ترین ..

کوکسا چوبی مدل big kuksa

(0)
170,000تومان

کوکسا چوبی مدل big kuksaجنس : چوب گردو سیاه کنده کاری با دست ساخت ایران واژه کوکسا از لغت فندلاندی آمده و به معنی لیوان چوبی است که مورد استفاده طبیعتگردان است مزیت استفاده از کوکسا : شما دیگر نگران ش..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)