تبر فیسکارس مدل x7

تبر فیسکارس مدل x7

0تومان
مالبات 0تومان
تولید کنندگان
کد محصول: X7
وضعیت موجودی عدم موجودی در انبار
نمایش 1409

توضیحات محصول

تبر فیسکارس مدل ایکس 7

Fiskars X7 Axe دارای قاب نگهدارنده برای محافظت از تیغه
رنگ تیغه : مشکی و روکش دار
دارای سوراخ در انتهای دسته برای انداختن بند یا آویزان کردن
رنگ دسته : مشکی و نارنجی
ضخامت تیغه در ضخیم ترین بخش : 1.7 سانتی متر
طول تیغه : 13 سانتی متر
طول : 35.5
وزن قاب نگهدارنده : 60 گرم
وزن : 642 گرم
ساخت :  فنلاندتبر فیسکارس مدل ایکس هفت ( Fiskars x7 )  نسبت به برادران دیگر خود یعنی مدل های سری ایکس با ابعادی متناسب برای فعالیت های کوچک تر طراحی شده و تقریبا میشه گفت با اناتومی بدن انسان سازگاری بیشتری داره و  برای کمپینگ و شکار و فعالیت های این چنینی  تبر مناسب تری محسوب میشه .


نگاهی به ظاهر :

اگر دقت کرده باشید در تمام مدل های سری X تبر های فیسکارس محل اتصال تیغه به دسته از آلیاژی ضخیم ساخته شده که این یک برتری نسبت به سایر تبر ها محسوب میشود ، چون این ضخامت باعث میشود که ضربات سنگین هم نتوانند تیغه را از دسته جدا کنند .

همچنین اگر به دسته تبر های سری  x  فیسکارس دقت کرده باشید ، در انتهای دسته انحنای خاصی وجود دارد ، شاید در نگاه اول بگویید که این انحنا برای زیبایی است ، درسته شما غلط هم نگفتید اما این انحنا فقط برای زیبایی نیست و ماموریت اصلی اون محافظت از دستان شماست . وقتی که شما تبر رو در دست میگیرید و با اون مشغول به کار میشید ، این انحنا در واقع از در رفتن تبر از دستانتان جلو گیری میکند .

یک نکته مهم دیگر راجب دسته این تبر : دسته تبر های فیسکارس از دو قسمت مشکی و نارنجی تشکیل شده

در قسمت نارنجی رنگ این تبر ها دندانه های ریز و نرمی وجود دارد که از سر خوردن تبر در دستانتان جلو گیری خواهد کرد .

جنس دسته تبر های فیسکارس : دسته تبر های فیسکارس از جنس فایبر کمب ( Fiber comb ) است ، فایبر کمب نوعی پلاستیک مخصوص از الیاف شیشه است که در دما بالا ساخته میشود .

 و اما نکته پایانی راجب دسته این محصول : دسته تبر های فیسکارس  طوری طراحی و ساخته شده اند که از ارتعاشات و شوک های حاصل از ضربه زدن جلوگیری خواهد کرد .


تیغه تبر های فیسکارس از روکش کربنی و مشکی ساخته شده است موجب افزایش طول عمر آن میشود.

همچنین در انتهای تیغه فرو رفتگی وجود دارد که محل اتصال دسته به تیغه در آن فرو رفتگی است ، این مسئله احتمال جدا شدن تیغه از دسته را تقریبا به صفر میرساند .


تیغه تبر فیسکارس سطح بسیار سُر و صیقلی دارد ، همین امر باعث میشود که درون چوب و کنده گیر نکند و خیلی راحت چوب ها را خُرد کند .


فروشگاه کلبه طبیعت ، فروش تخصصی محصولات فیسکارس در ایراننظر بدهید

    بد           خوب